ART-DESIGN'A HOŞGELDİNİZ !Sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmemiz için hazırladığımız bu web sitesinde, ART-Design iç ve dış mekan tasarım proje örneklerini, farklı sektörlerde marka tanıtımı ve pazarlama gibi faaliyetlerde kullanılan promosyon ürünlerimizi, bugüne kadar çalıştığımız ve çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumlar hakkında bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda kısa bir bilgi...

ART-Design, 01 Nisan 1989 tarihinde mimarlık, iç mekan proje ve dekorasyonu, imalat ve taahhüt işleri ve bütün bu konularda danışmanlık gibi hizmetlerde bulunmak üzere kurulmuştur. ART-Design'ın kurucusu Mustafa Saraçer, 1979 yılından beri mimarlık mesleğini sürdürmektedir. Bu sektörde 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ART-Design, bugüne kadar özellikle otel, restoran, kafeterya gibi turizm işletmeleri olmak üzere çeşitli sektörlerde yüzlerce anahtar teslimi projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır. Gelişen iş tecrübesi ve turizm sektöründeki ilişkilerimizin getirisi ile birlikte ART-Design, marka tanıtımı ve promosyon ürünleri sektöründe de hizmet vermektedir.

Amacımız...

ART-Design olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı, en güvenilir ve en kalteli şekilde hizmet vermek her zaman öncelikli prensibimiz olmuştur. Proje tasarımları süresince sizlerle yapacağımız bilgi alışverişleri sayesinde, anahtar tesliminde kötü sürprizlerle karşılaşmanızı engelleyip, eksiksiz ve sizin yerinize her şeyin düşünülmüş olduğu projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

Bize yazın !

Faaliyet gösterdiğimiz iç mimarlık ve promosyon ürünleri hakkında tüm sorularınız ve yorumlarınız için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Aynı zamanda, soru ve önerileriniz için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.Click for English.
ART Design - İç Mimarlık & Promosyon
Valikonağı Cad. No: 141/4, Nişantaşı, İstanbul
Tel: 0212 231 89 68 - Fax: 0212 246 26 62
info@art-design.gen.tr
Site Tasarımı:
Can Yumer, Temmuz 2011